Mayor & Deputy Mayor Candidates Of 1st Phase Local Level Election 2074 | Province No. 4 | Syangja District

Election Commission Nepal (ECN) had published the final number of candidates for the 1st phase of Local Level Election from 3 provinces [Province No. 3, 4 & 6], 34 districts and 283 local levels few days ago.

The total number of candidates are 49,337 including 30,005 men and 19,332 women, according to the ECN. The percentage of contesting men and women candidates are 60.82 and 39.184 respectively.

From 3, 4 and 6 provinces, I've tried to collect the information about the Candidates of Province No. 4 [Syangja District] for Mayor and Deputy Mayor positions. Here is the detailed list of Candidates for the positions of Mayor and Deputy Mayor | Province No. 4 | Local Election 2074/2017.

Province No. 4:

District: Syangja
Municipality: Waling Municipality (वालिङ्ग नगरपालिका)

Population: 51,143
Voters: 31294
Women: 16756
Men: 14538
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
दिलिपप्रताप खाँड
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
पुण्यप्रसाद अर्याल
नेकपा एमाले
पुरुष
हुमबहादुर गुरूङ
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
छमकला कुँवर
राप्रपा
महिला
राजेन्द्र प्रसाद गैरे
राष्ट्रिय जनमोर्चा
पुरुष
डोलराज बिक
स्वतन्त्र

पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
कल्पना तिवारी
नेपाली कांग्रेस
महिला
खगिसरा थापा
नेकपा एमाले
महिला
नेत्रकुमारी पाैडेल भट्टरार्इ
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
दोर्णबहादुर गुरूङ
राप्रपा
पुरुष
दीपा भुसाल
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
महिला
मेनुका सार्की
राष्ट्रिय जनमोर्चा
 
महिला
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Harinas Village Council (हरिनास गाउँपालिका)
Population: 17343
Voters: 11155
Women: 5999
Men: 5156
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
देव कुमार मानन्धर
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
खीम नारायण मानन्धर
नेकपा एमाले
पुरुष
नन्द कुमार थापा
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
लिला थापा
नेपाली कांग्रेस
महिला
झन माया पराजुली
नेकपा एमाले
महिला
मिठु लम्साल
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
...........
...........
District: Syangja
Municipality: Bhirkot Municipality (भीरकोट नगरपालिका)

Population: 25583
Voters: 16659
Women: 8999
Men: 7660
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
छायाँ राम खनाल
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
सन्तोष केसी
नेकपा एमाले
पुरुष
पदम कुमार श्रेष्ठ
राप्रपा
पुरुष
नर भुपाल दमाई
राष्ट्रिय जनमोर्चा
पुरुष
गोकुल केसी
स्वतन्त्र

पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
सीमा केसी कर्माचार्य
नेपाली कांग्रेस
महिला
सरस्वती अधिकारी
नेकपा एमाले
महिला
चन्द्र बहादुर रोका
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
लक्ष्मी कुमारी खाँड
राप्रपा
महिला
भीमा दमाई
राष्ट्रिय जनमोर्चा
महिला
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Biruwa Village Council (विरुवा गाउँपालिका)
Population: 18413
Voters: 13088
Women: 6936
Men: 6152
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
चौ बहादुर गुरुङ्ग
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
चुन प्रसाद शर्मा
नेकपा एमाले
पुरुष
जोग कुमारी गुरुङ्ग
राप्रपा
महिला
धन बहादुर श्रेष्ठ
नेकपा संयुक्त
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
देवी थापा मगर
नेपाली कांग्रेस
महिला
मन कुमारी थापा
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
जगत बहादुर थापा मगर
राप्रपा
पुरुष
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Fedikhola Village Council (फेदीखोला गाउँपालिका)
Population: 12341
Voters: 9611
Women: 5158
Men: 4413
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
तारा पति सुवेदी
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
घन श्याम सुवेदी
नेकपा एमाले
पुरुष
लक्ष्मी पौडेल
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
नरेन्द्र गुरुङ्ग
राप्रपा
पुरुष
रन बहादुर विश्वकर्मा
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
पुरुष
चित्र बहादुर गुरुङ्ग
नेकपा संयुक्त
 
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
माया देवी पनेरु
नेपाली कांग्रेस
महिला
देवी थापा क्षेत्री
नेकपा एमाले
महिला
नन्द कुमारी गुरुङ्ग
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
शर्मीला कार्की
राप्रपा
महिला
बिन्दू केसी
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
महिला
...........
...........
District: Syangja
Municipality: Putali Bazar Municipality (पुतली बजार नगरपालिका)

Population: 44876
Voters: 31308
Women: 16573
Men: 14735
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
तुलसी राम रेग्मी
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
सीमा क्षेत्री
नेकपा एमाले
महिला
दुर्गा नारायण ढकाल
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
पूर्ण कुमारी गुरुङ्ग
राप्रपा
महिला
पोम नारायण अर्याल
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
पुरुष
बिष्णु माया सुवेदी
नेकपा संयुक्त
 
महिला
गोम बहादुर हमाल
 राष्ट्रिय जनमोर्चा
 
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
हिरा देवी शर्मा
नेपाली कांग्रेस
महिला
महेश पुरी
नेकपा एमाले
पुरुष
ईश्वरी सिग्देल अर्याल
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
हिक्मतजंग कार्की
राप्रपा
पुरुष
...........
...........
District: Syangja
Municipality: Chapakot Municipality (चापाकोट नगरपालिका)

Population: 26042
Voters: 17002
Women: 9240
Men: 7762
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
शिव कुमार गिरी
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
बुद्धिमान श्रेष्ठ
नेकपा एमाले
पुरुष
हरी भट्टराई
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
अर्जुन प्रसाद रेग्मी
राप्रपा
पुरुष
रुक वीर बिक
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
बिमला श्रेष्ठ
नेपाली कांग्रेस
महिला
सरस्वती भट्टराई
नेकपा एमाले
महिला
सीता आचार्य
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
...........
...........
District: Syangja
Municipality: Galyang Municipality (गल्याङ नगरपालिका)

Population: 36937
Voters: 22910
Women: 12096
Men: 10814
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
लाल गोपाल अर्याल
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
भूप राज अधिकारी
नेकपा एमाले
पुरुष
लोकेन्द्र थापा
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
लोम कला भट्टराई
राप्रपा
महिला
बिष्णु प्रसाद गैरे
राष्ट्रिय जनमोर्चा
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
खगिसरा भण्डारी
नेपाली कांग्रेस
महिला
देवी माया मगर
नेकपा एमाले
महिला
रीता खनाल (कला)
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
धर्म राज न्याैपाने
राप्रपा
पुरुष
तुलसा देवी पराजुली
राष्ट्रिय जनमोर्चा
महिला
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Kali Gandaki Village Council (कालीगण्डकी गाउँपालिका)
Population: 21728
Voters: 14451
Women: 7640
Men: 6811
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
शेर बहादुर थापा
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
खिम थापा
नेकपा एमाले
पुरुष
इन्द्र कुमार थापा
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
तुलसा पाण्डे
नेपाली कांग्रेस
महिला
सावित्री कोइराला
नेकपा एमाले
महिला
कमला देवी विश्वकर्मा
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Aandhikhola Village Council (आँधीखोला गाउँपालिका)
Population: 16589
Voters: 12851
Women: 6609
Men: 6241
Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
प्रदीप पौडेल
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
सुधीर पौडेल
नेकपा एमाले
पुरुष
कल्पना कार्की
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
गणेश शर्मा ढकाल
राप्रपा
पुरुष
ख्याम नारायण ढकाल
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
पुरुष
बेद प्रसाद पनेरु
स्वतन्त्र
 
पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
गीता चापागार्इं
नेपाली कांग्रेस
महिला
शर्मिला पौडेल
नेकपा एमाले
महिला
नगेन्द्र पौडेल
नेकपा माओवादी केन्द्र
पुरुष
मिना देवी शर्मा
संघीय समाजवादी फोरम-नयाँ शक्ति
महिला
...........
...........
District: SyangjaVillage Council : Arjun Chaupari Village Council (अर्जुनचौपारी गाउँपालिका)
Population: 16176
Voters: 10924
Women: 5662
Men: 5262Third Gender: 0
प्रमुख दलका मेयर/अध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
दीर्घ नारायण अर्याल
नेपाली कांग्रेस
पुरुष
मोहन अधिकारी
नेकपा एमाले
पुरुष
बाल कृष्ण पौडेल
राप्रपा
पुरुष
भुवन सिंह बिक
राष्ट्रिय जनमोर्चा
पुरुष
देउ नारायण ढकाल
स्वतन्त्र

पुरुष
प्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरुप्रमुख दलका उप मेयर/उपाध्यक्षका उम्मेदवारहरु
क्र.
नाम
दल
चुनाव चिन्ह
लिङ्ग
माया केसी
नेपाली कांग्रेस
महिला
चुन कुमारी गुरुङ्ग
नेकपा एमाले
महिला
कमला खड्का
नेकपा माओवादी केन्द्र
महिला
कलावती देवकोटा
राप्रपा
महिला
...........
...........

::::::::::::::::::::::::
Search Terms:
::::::::::::::::::::::::

द्रष्टव्यः माथी उल्लेखित चुनावी तथ्याङ्कहरु निर्वाचन आयोगको दस्तावेजमा आधारित छन् । सुझाव, सल्लाह र प्रतिक्रिया मेरो इमेल ठेगाना drgurung82@gmail.com वा तलको कमेन्ट बक्स मा पाउँ भन्दै सुनौलो विहानीका साथ अरु ठाउँका उम्मेदवारहरुको तालिका सहित आउने छु, धन्यवाद !

0 Response to "Mayor & Deputy Mayor Candidates Of 1st Phase Local Level Election 2074 | Province No. 4 | Syangja District"

Post a Comment

First of all, thank you for taking the time to read my blog. It's much appreciated! If you would like to leave a comment, please do, I'd love to hear what you think!

Suggestions and/or questions are always welcome, either post them in the comment form or send me an email at drgurung82@gmail.com.

However, comments are always reviewed and it may take some time to appear. Always keep in mind "URL without nofollow tag" will consider as a spam.